21st BIRTHDAY

Nedávno jsem oslavila dvacáté-první narozeniny jupí. V USA bych byla oficiálně zletilá.

Ten den začal tím, že mi ráno mamka udělala snídani a dostala jsem krásné růžové balónky a příspěvek na dovolenou (Protože co je lepší než příspěvek k tomu někam vycestovat? Podle mého názoru jeden z nejlepších dárků). Po obědě jsem dostala výborný dort ze Světozoru, čokoládový s pomerančem ... úžasný!

Odpoledne ke mně přijel Božský, aby mi dal dárek a mojí oblíbenou rudou růži. Vzal mě na Zličín na motokáry. Mohli byste říct, vzít holku na narozeniny na motokáry? To nejsou ideálně strávené holčičí narozeniny. Opak je pravdou! Víc jak měsíc jsme se s Božským bavili o motokárách a nemohli jsme najít čas na to abychom jeli. Byla jsem z toho smutná, protože jsem měla pocit, že mě tam nechce. Ale on si to jen šetřil na moje narozeniny aby mě překvapil. Když jsme dorazili na místo, musela jsem se přihlásit do systému a pak jsme jen dostali pořadové číslo a čekali na naši jízdu. Po krátkém úvodním infu nás posadil personál do motokár a vyjeli jsme. Přiznám se, že mi to ze začátku vůbec nešlo ale po pár kolech jsem přišla na ten "fígl" jak na to. Samozřejmě na Božského jsem úplně nestačila a skončila jsem poslední.
Po mém skvělém sportovním výkonu (celé samozřejmě v uvozovkách) jsme vyrazili na večeři, která byla  také překvapení. Navštívili jsme restauraci Klášterní Šenk. Objednali jsme si Grilovaná kuřecí křídla, Žebra a chleba (ke kterému jsme dostali tvarohovou a rybí pomazánku). Jídlo bylo výborné a bylo toho opravdu hodně. Samozřejmě v duchu dvacátých-prvních narozenin a americké zletilosti jsem si objednala víno. Víno i jídlo bylo moc dobré a rozhodně to nebyla má poslední návštěva v šenku.
Po večeři jsme byli tak nacpaní, že se nám už nic moc nechtělo, ale i tak jsme se rozhodli vyrazit do centra na procházku a ještě že jsme šli. Noční Praha je krásná, sice trochu nebezpečná ale krásná. Dokonce se vás pár černochů zeptá jestli se máte fajn, nebo jestli je vám fajn. Šli jsme Pařížskou až na Karlův most, kde jsme chvíli poslouchali muzikanty co tam hráli a povídali si. Procházku jsme zakončili Trdlem s jahodami a šlehačkou a jako bonus, protože jsem měla narozeniny jsem dostala velikou prskavku.

Byl to kouzelný večer a jsem si jistá, že to byly jedny z mých nejlepších narozenin, které jsem zažila a doufám, že ty další budou ještě lepší.!
Karol

4 komentáře:

 1. gratuluju k narozkam :) to jidlo vypada skvele. strasne dlouho uz jsem v praze nemela trdlo, navic s jahodama, musim zas nekdy zajit mnam.

  OdpovědětSmazat
 2. Tak ten dort vypadá moc hezky! Opožděně vše nejlepší a at jsou příští narozeniny ještě dokonalejší než tyto! :)
  http://justhappythoughtss.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 3. Všechno nejlepší k narozeninám :) a Božský, to sis převzala od Carrie? :D
  www.linheart.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, ano převzala je to můj oblíbený seriál :)

   Smazat

Thank you for your comment!